Ева Лонгория и семейството й се насладиха на почивен ден на плажа. Там звездата сподели шеговити снимки как малкия Сантяго я напада.
Цялото семейство на Ева Лонгория се наслаждават на ваканцията си на Карибите. Днес тя сподели снимки от плажа, където с малкия Сантяго се излежават на шезлонг и той я “напада” с охапване по крака.
Детето й е само на 10 месеца, а звездата вече изглежда страхотно. На кадрите си личи, че тя полага усилия да се върне във форма. Вчера тя сподели още една снимка – в йога поза, където отново доказа резултата от тренировките си.
На почивката са тримата със съпруга й – Хосе Бастон. Двамата са заедно от 2016 година и според звездата, в неговото лице тя е открила истинската любов.