Стинг пристига в България заедно с голям екип и с личния си готвач

Британската суперзвезда Стимг пристига в София тази седмица, за да подари на българската публика един невероятен концерт в Арена Армеец! Турнето My Songs започна преди няколко дни, а България е една от първите държави, които ще станат част от обиколката на музиканта.

На 24-ти май излезе и едноименният албум My Songs, който включва едни от най-големите хитове на Стинг, белязали кариерата му, в нов прочит и аранжимент.

Стинг пристига в България заедно с голям екип и с личния си готвач, съобщават от София Мюзик Ентърпрайсис (SME). Концертът ще е наистина специален и впечатляващ. Самият музикант описва турнето като “животът му в песни”.

Специален гост на концерта ще бъде младата поп изпълнителка – Chinchilla. Тя дебютира през 2019-та със забележителния си сингъл “Elements”, с който пречупва музикалните жанрове.

Автор

Повече от автора

Мария и световна дизайнерка разходиха еднакви рокли в Кан и Монако

Джвй Ло в топ форма

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *