Последната носителка на титлата Мисис България Станислава Андреева, се чувства като истинска световна звезда, това сподели самата тя във Фейсбук.
Красавицата ще представя страната ни на световен конкурс в Манила, на който участват още 15 държави. Претендентките за титлата досега са посрещани на официална вечеря от външния министър на Филипините, от кметицата на Манила и от губернатора на столицата. Миските са настанени в 5 звезден ризорт на брега на океана и имат една седмица да се подготвят за конкурса. При обиколките им из града, обаче за тяхна безопасност ги придружава въоръжена охрана.
Това не й е непонятно на бургазлийката,на последък, обявената за секс символ на годината е забелязана, да обикаля тузарските столични заведения, придружена от градове. Личният живот на красавицата е ппълна загадка, носят се слухове за любовна афера с млад мултимилионер, а из родния Бургас, коментират: “Станислава от ученичка е мутреса.” Мисиската е официално лице на няколко световни бранда за Източна Европа, освен това тази година влезе и в класацията на топ 20 на успелите българки.